Obecnie rynek samochody oferuje kilka rozwiązań. Samochody elektryczne, samochody na benzynę oraz na gaz i naftę. Te cztery rozwiązania są dogodna formą by móc poruszać się samochodem. Innego już wariantu nie ma. Każdy kierowca stara się skorzystać z wygodnej dla niego opcji. Aby móc dokładnie przyjrzeć się, który model będzie najmniej spalał na 100 kilometrów warto skorzystać z forum, opinii lub raportów o samochodach.

Benzyna, gaz, czy diesel?

Tak i również producent Audi A3 oferuje dokładne dane techniczne, które zostały sporządzone podczas testowania samochodu. Przed wypuszczeniem każdego samochodu, jest on dokładnie przeanalizowany. I zaprojektowany tak by nie niszczył środowiska naturalnego. O dokładnych danych można dowiedzieć się z takich źródeł, jak raporty spalania audi A3 . To właśnie w nich każdy model, o danym silniku oraz modelu jest dokładnie opisany. Każdy model to inne spalanie w trybie mieszanym, miejskim i na trasie. Audi A3 to modele, jak sedan, sport, kabriolet oraz limuzyna. One wykazują w sposób indywidualny różne zużycie paliwa. Niektóre są bardzo małe, a inne potrzebują większą ilość paliwa na 100 kilometrów.
Samochody marki audi prezentują pełną klasę, oraz występują w różnych tonach barw o żywym wyrazistym kolorze.
Na zakończenie wypada stwierdzić, że marka Audi należy do czołówki samochodów niemieckiego producenta. Marka znana na całym świecie, oferuje bogaty asortyment samochodów. Ceny ich od kilkudziesięciu tysięcy złotych.